2023-2024 sezonunda  TFF 3. Lig'in 29. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Ligin 17.hafta maçında Ordu'da Fatsa Belediyespor ile  Osmaniyespor Futbol Kulübü arasında oynanan maçta düdük çalan Van Bölgesi hakemi Muhammed Selim Özbek, ligin 29.hafta mücadelesinde Ordu'da Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü maçını yönetecek.

Van Bölgesi hakemi olan Muhammed Selim Özbek bu sezon TFF 3.Lig maçlarının yanı sıra Kadın Futbol Ligi ve U19 Bölgesel Gelişim Ligi maçında da görev aldı. TFF 3.Lig'de 8 karşılaşmada orta hakem olarak görev verilen Özbek, bu sezon ayrıca birer kez Kadın Futbol Süper Lig ve U19 Bölgesel Gelişim Ligi maçlarında da orta hakem oldu. Muhammed Seim Özbek, yönettiği maçlarda kartlarına az başvuran hakem olarak dikkat çekiyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Küçükçekmece Sinop Spor maçında görev alacak olan Muhammed Selim Özbek'in yardımcıları ise Aykut Yılmaz, Recep Korkmaz ve Kemal Dizdar oldu.