Ordu'da birçok karşılaşmayı boş tribünler önünde oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş.'nin mücadelelerine ev sahipliği yapan Yeni Ordu Stadyumu, son iki maçta adeta rekora gidiyor. Geçen sezon Orduspor 1967 A.Ş.'nin Play-Off maçlarında futbolcular ilk kez dolu tribünler önünde futbol oynarken bu kez ise 52 Orduspor Futbol Kulübü, dolu tribünler önünde Play-Off maçlarını oynuyor. İlk olarak İnegöl Kafkas Spor Kulübü maçında yaklaşık 10 bin taraftarla tur atlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Ayvalıkgücü Belediyespor maçında daha fazla seyirci karşısında oynadı.

Yeni Ordu Stadyumu'nda VIP ve Maraton tribün kısmı dolu olan ve kale arkalarında da taraftarların olduğu 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Ayvalıkgücü Belediyespor mücadelesinde yoğun yağışa rağmen taraftarlar bir an bile durmadı. Hem maçın başında hem de özellikle 52.dakikada görsel ışık şöleni yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü tribünlerinde taraftarlar alkış aldı. Maç boyunca yaptıkları tezahüratlarla takımlarından gol bekleyen taraftarlar bir isteğe 82.dakikada ulaşırken, 5 dakika sonra ise kalelerinde gördükleri gol sonrasında büyük üzüntü yaşadı.

52 Orduspor Futbol Kulübü, tarihinde en fazla taraftar önünde mücadeleyi geride bırakırken bu mücadele 1-1 bitti ve taraftarlar evlerine üzgün gitti.