Aktaşlar, EDT Expo’da!

27 Eylül 2017 Çarşamba 11:07
Bu haber 75316 kez okundu

Aktaşlar Lezzet Grubu, sektörün önemli buluşma platformlarından biri olan 4. Ev Dışı Tüketim ve Tedarikçileri Buluşması (EDT Expo)’da donmuş pidelerini tanıttı.

Aktaşlar, EDT Expo’da!
Ordu’da 1981 yılında kurulan Aktaşlar Lezzet Grubu, donmuş pideleriyle bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Ev Dışı Tüketim- Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri Tedarikçileri Fuarı'nda yer aldı. Nelipide, Aktaşlar ve Pidemiss markalarının donmuş ürünleriyle fuarda yer alan Aktaşlar Lezzet Grubu, donmuş ürünlerinin tüm üretim süreçlerini ve soğuk zincirini nasıl kurduğunu sektör profesyonelleriyle paylaştı. 

“Yaşamı kolaylaştıran lezzetlere ilgi yoğun’’
Private label (özel marka) konseptiyle yeni marka işbirliklerine devam ettiklerinin altını çizen Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş,”EDT fuarında Ordu'da üretip tüm dünyaya satışını gerçekleştirdiğimiz pidelerimizin tanıtımını yaptık. Özellikle yurtdışından gelen ziyaretçiler ürünlerimizle yakından çok yakından ilgilendiler” diyerek donmuş pidelerinin horeca (otel, restaurant ve cafe grubu) kanalında da yoğun olarak tercih edildiğini belirtti. Yurt dışı kanalında da son dönemde yoğun girişimleri bulunan Grup; Almanya, İngiltere, Katar ve Gürcistan’a ihracat yaparak günlük 50.000 adet donmuş pide üretimine imza atıyor. Haber Merkezi

Yorum Gönder

@name x