Kanal D ekranının yılbaşı eğlencesi Şarkılar Bizi Söyler'e emanet. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nın sunduğu yılbaşı özel programının konukları Ümit Besen, Kibariye, Uğur Aslan, Kutsi, Eypio, gibi ünlü isimler olacak.

Kanal D'nin Yılbaşı Eğlencesi: "Şarkılar Bizi Söyler" Yılbaşı Özel Programı

Kanal D ekranlarında yılbaşı gecesi, müzik ve eğlencenin doruklarına ulaşacak bir program izleyicileri bekliyor. Ünlü şarkıcılar Sibel Can, Hakan Altun ve ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici'nin sunacağı "Şarkılar Bizi Söyler" adlı Yılbaşı Özel Programı, renkli konukları ve sürprizleriyle geceye damgasını vuracak.

Yılbaşı Gecesinin Yıldızları

Programın konukları arasında Türk müziğinin efsane isimleri ve popüler sanatçılar yer alıyor. Ümit Besen, Kibariye, Uğur Aslan, Kutsi, Eypio, Suzan Kardeş, Berdan Mardini, Buzuki Orhan ve Göknur ile Mustafa Taş, bu özel gecede sahne alacaklar. Her biri kendi tarzlarında Türk müziğine damga vurmuş bu isimler, yılbaşı gecesini unutulmaz kılacak performanslar sergileyecekler.

Müzik Dolu Bir Gece

"Şarkılar Bizi Söyler" Yılbaşı Özel Programı, müzikseverlere geniş bir yelpazede şarkılar sunacak. Nostaljiden pop müziğe, arabeskten halk müziğine kadar geniş bir repertuarla, her zevke hitap eden bir müzik şöleni vaat ediyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin eşsiz sunumlarıyla, bu yılbaşı gecesi evlere neşe ve coşku dolu anlar taşıyacak.

Eğlence ve Sürprizlerle Dolu Program

Yılbaşı gecesinin vazgeçilmezi olan sürprizler, "Şarkılar Bizi Söyler" programında da eksik olmayacak. Konuk sanatçıların yanı sıra, sürpriz etkinlikler ve eğlenceli anlar da geceye renk katacak. İzleyiciler, bu özel gecede hem gözlerine hem de kulaklarına inanamayacakları bir deneyim yaşayacaklar.

Kanal D'nin "Şarkılar Bizi Söyler" Yılbaşı Özel Programı, müzik ve eğlencenin birleştiği, unutulmaz anların yaşanacağı bir gece olacak. Yılbaşı gecesini evde geçirecek olanlar için mükemmel bir alternatif sunan bu program, 2023'e merhaba demek için ideal bir yolculuk vaat ediyor.

Editör: Samet Varol