Geçen sezon zaman zaman zorlansa dahi Süper Lig'de kalmayı başaran Yılport Samsunspor'da yeni sezon öncesinde yapılan forma tanıtım videosu ilgi çekti. Yılport Samsunspor'da geçmiş sezonlarda forma giyen ve taraftarların aklında her zaman yer edinen Serkan Aykut, Celil Sağır, Adnan Güngör, Musa Aydın ve Mehmet Nas takımın yeni sezon forma tanıtım videosunda yer aldı. Dört futbolcuya Samsunspor Akademisi'ndeki genç yetenekler eşlik ederken iki jenerasyon arasında maç yapıldı.

https://x.com/Samsunspor/status/1801282770091626991

Tanıtım videosunda, Celil Sağır'ın klasikleşmiş ortasına gol kralı Serkan Aykut'un şık kafa vuruşu ile gol atması dikkat çekti. Bu anlar, hem nostaljik hem de gurur verici bir şekilde yansıtıldı. Videonun sonunda, efsane futbolcular, altyapıdaki Samsunsporlu genç yeteneklere yeni sezon formalarını hediye ederken forma tanıtım videosunu şu ifadelerle paylaştı: "Yıllar önce, 1965’te Samsun’da bir sevda filizlendi. Bugün, bu destanı yeni formalarımız ile onurlandırıyoruz. Geçmişimizin mirasını geleceğimize taşırken, büyük Samsunspor taraftarlarıyla birlikte yeniden doğuyoruz."

Yılport Samsunspor'un yeni sezon Çubuklu ve Milenyum formaları, 14 Haziran'dan itibaren http://store55.com.tr ve Store55 mağazalarında olacağı açıklandı.

Editör: Samet Karadağ