Geçtiğimiz hafta Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda Yılport Samsunspor ile Yukatel Adana Demirspor A.Ş. arasında oynanan maçın son dakikalarına 1-0 geride giren Yılport Samsunspor önce beraberliği yakalamış ardından bulduğu pozisyonlarla galibiyete çok yaşlaşmıştı. Yukatel Adana Demirspor A.Ş. ile oynanan karşılaşmanın 90+9. dakikasında Marius Mouandilmadji'nin direkten dönen topu sonrasında ise tribünde yer alan 10 yaşındaki Eren Akman, kulüp tarafından antrenmana davet edildi.

Tribünde gözyaşına boğulan 10 yaşındaki Yılport Samsunspor taraftarı Eren Akman ailesi ile birlikte Nuri Asan Tesisleri'nde Yılport Samsunspor'un misafiri oldu. Antrenman öncesinde takımı ziyaret eden minik Eren Akman ve ailesine Teknik Direktör Markus Gisdol başta olmak üzere oyuncular yakın ilgi gösterdi. Eren Akman, Marius Mouandilmadji ile de bir araya geldi ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Marius Mouandilmadji'nin kaçırdığı gol sonrası üzülen Eren'e, Marius Mouandilmadji üzerinde 55 numara ve Eren yazılı Yılport Samsunspor'un gold formasını hediye etti.