Yılport Samsunspor'da teknik direktör Hüseyin Eroğlu'nun ayrılmasından sonra göreve gelen Futbol Direktör olan Fuat Çapa, Operasyon Direktörü Soner Soykan, Finans Direktörü Koray Yalçın ve Akademi Koordinatörümüz Savaş Serdar Fransa'ya çıkarma yaptı. Yılport Samsunspor'da Fransa'ya giden ekip, iş birliği içerisinde olduğu Toulouse FC ile bilgi alışverişinde bulundu.

Toulouse

Yılport Samsunspor'dan yapılan açıklamada: ''Fransız futbol kulübü Toulouse FC ile yapılan iş birliği kapsamında Futbol Direktörümüz Fuat Çapa, Operasyon Direktörü Soner Soykan, Finans Direktörü Koray Yalçın ve Akademi Koordinatörümüz Savaş Serdar Toulouse FC'yi Fransa’da ziyaret etti. Toulouse FC Başkanı Damien Comolli, Sportif Strateji ve Kültür Direktörü Selinay Gürgenç ve Toulouse FC Futbol Gelişim Direktörü Remy Loret’e üzerlerinde isimleri yazılı ‘Gold Formamız’ hediye edildi. Yapılan ziyarette iki kulüp yetkilileri arasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.'' ifadeleri yer aldı.

comolli

Toulouse FC ve Yılport Samsunspor arasında yapılan iş birliği anlaşmasının stratejik, teknik ve yönetim anlamında karşılıklı yetenek ve bilgi paylaşımı esasına dayandığı belirtildi.

SAMET KARADAĞ