Zamanın Kapıları dizisi, son dönemlerin en popüler dizilerinden biri haline geldi. Her hafta milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen bu dizi, hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Peki, Zamanın Kapıları dizisinin oyuncuları ve karakterleri kimler? İşte detaylar...

Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kimdir?

Ayşe Övür’ün “Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” adlı kitabından uyarlanan “Zamanın Kapıları” dizisi 1. sezon 3. bölümüyle TOG TV internet sitesinde yayınlandı.

İşte TOD Tv'de yayınlanan "Zamanın Kapıları" dizisinin oyuncuları ve karakterleri...

Başrol Oyuncuları:

 • Birkan Sokullu (Sinan): Tam bir bilgisayar dehası olan ve asosyal bir hayat süren Sinan'ın yolu, Türkiye'nin en büyük iş adamlarından birinin kızı Nevra ile kesişince geçmişin kapıları aralanmaya başlar.
 • Esra Bilgiç (Nevra): Zengin ve güzel bir hayatı olan Nevra, gizemli bir olay sonucunda geçmişle bağlantı kurar ve bu durum onu Sinan ile bir araya getirir.

Diğer Oyuncular ve Karakterleri:

 • Cem Bender (Adnan): Nevra'nın babası ve Türkiye'nin en önemli iş adamlarından biri.
 • Erkan Can (Onur): Sinan'ın en yakın arkadaşı ve avukatı.
 • İbrahim Selim (Tarık): Nevra'nın eski sevgilisi ve gizemli bir adam.
 • Alper Saldıran (Erol): Nevra'nın amcası ve Adnan'ın kardeşi.
 • Selen Uçer (Sevda): Nevra'nın annesi.
 • Elçin Afacan (Elif): Sinan'ın eski sevgilisi.
 • Naz Çağla Irmak (Zeynep): Nevra'nın kuzeni.
 • Engin Yüksel (Murat): Nevra'nın koruması.
 • Enes Külahçı (Yiğit): Sinan'ın küçük kardeşi.
 • Elçin Zehra İrem (Didem): Nevra'nın arkadaşı.

Zamanın Kapıları Dizisinin Konusu

Hırslı ve başarılı iş kadını Nevra ile gizemli ve yetenekli bilgisayar dahisi Sinan’ın yolları kesiştiğinde, geçmişin sırları bir bir açığa çıkar. İkili, köklerine inen ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkarlar. Ayşe Övür'ün aynı adlı eserinden uyarlanan bu dizide, başrollerde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş ve başarılı isimlerden oluşuyor. Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç'in başrollerini paylaştığı dizide Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı ve Elçin Zehra İrem gibi isimler de yer alıyor.

Zamanın Kapıları Dizisine yapılan yorumlar

"Film çok güzel bir şekilde “her şeyin en iyisi amerikalıların ürünüdür” kafasını yermiş ve “bizde daha iyisi var, bu mümkün” demiş helal olsun "

"Gerçekten kadin oyuncu müthiş oynamiş bayildim her ses tonuna her mimigine bravo Esra Bilgiç."

"Esra Bilgiç için izlenir. Muhteşem bir oyuncu. Bu dizide giydiği tüm giysiler çok yakışmış. Siyahın en çok yakisdigi kadın ola bilir. Çok zarif güzel ve bir o kadar güclu ve asil görünüyor. Nevra rolü cuk oturmuş."

"Zamanın en güzeli zamanın kapılarını açtı, asaletinle, kalitenle, dişil enerjinle dünyanın yeni Angelina Jolie'si senden daha iyi kimse olamaz Esramız, Zaten Birkanla bay ve bayan Smith gibi efsane oldunuz."

"İzlerken keyif aldım güzel bir dizi olmuş birkan ve esranin uyumlari muhteşem olmuş ve ayrıca İbrahim selim madem bu dizide artik esrayi davet edersin artık programa"

"bu ikilinin dizilerine bayılıyorum aşırı yakışıyorlar türkan kadir uyumu var sanki"

Editör: Kerim Gültaş