Cumhuriyet Halk Partisi  Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zekai Sana, Ünye’nin Akçay mevkiinde CHP’li üyeler tarafından karşılandı.

Ordu CHP İl Başkanı Bülent Akpınar, “Büyükşehir belediye başkan adayımız ve 19 ilçe belediye başkan adayımız, milletvekillerimizle, ilçe başkanlarımızla sizi selamlıyoruz. Bugün Türkiye’nin en güzide şehrine sahip çıkmak adına bizlere bunu yaşattığınız için şükran duyuyoruz. Ben inanıyorum ki 31 Mart gecesi Ordulu hemşehrilerimiz Ordu’nun tarihini değiştirecek” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 13.30.25

Seçim çalışmalarına Ünye ilçesinden başlayan Sana, Ünye-Akçay mevkiinde toplanan partilileri selamladı.

“Belediyeyi kurtarmak için geldik”

 ilk açıklamalarını yapan Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sana ,“Siz bugün bu güzelliklerle bu karşılamanızla, aylardır belki de günlerdir süren tartışmalara nokta koydunuz. Birliğin ve beraberliğin en güzelini yaşattınız. Yarışın iki parti arasında geçmediğini üçüncü bir alternatifin olduğunu halkçı ve toplumcu bir belediyeciliği hayata geçirmek için bir başka seçeneğinizin olduğu gösterdiniz bugün.      Belediyeyi rant kapısı olan yandaşlara peşkeş çekenlerin karşısında bugün yollara düştük. Bu topraklara bir borcumuz var onu ödemek için geldik. Ordu Büyükşehir Belediyesini borç batağına sokanlardan kurtarmak için geldik. Belediyeyi kurtarmak için geldik” diye konuştu.

CHP'den Zekai Sana’ya Tam Destek CHP'den Zekai Sana’ya Tam Destek

Editör: Zeynep Telci