Alaplı Tso’dan Kan Bağışı Kampanyası

29 Mayıs 2014 Perşembe 18:01
Bu haber 78480 kez okundu

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel kan bağışının 9.uncusu gerçekleştirildi. Kan bağışı kampanyasında 105 ünite kan toplandı.Alaplı Merkez Camisi önünde kurulan Kızılay çadırında düzenlenen...

Alaplı Tso’dan Kan Bağışı Kampanyası

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel kan bağışının 9.uncusu gerçekleştirildi. Kan bağışı kampanyasında 105 ünite kan toplandı.
Alaplı Merkez Camisi önünde kurulan Kızılay çadırında düzenlenen kampanyaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Kan bağışı kampanyası ile ilgili konuşan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, kampanyaya destek verenlere teşekkür etti.
Kanın yapılamayan tek ilaç olduğunu belirten Ocak, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz kan bağış kampanyamızın bu yılda 9.uncusunu düzenledik.Başta Kaymakamımız Yıldıray Malğaç olmak üzere Alaplı Belediye Başkanımız Nuri Tekin ve Alaplı Protokolü esnaf tüccar ve halkımız, öğrencilerimiz kampanyamıza oldukça güzel destek oldu.Sabah saat 10,30 dan akşam 17.30 a kadar 105 ünite kan toplandı. Toplanan kanların ihtiyaç sahiplerine ulaşması bizleri oldukça mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x