Çaycuma’da Cenaze Hizmetleri Artık Ücretsiz

29 Mayıs 2014 Perşembe 14:31
Bu haber 77903 kez okundu

Çaycuma Belediyesi bünyesinde Çevre, Bahçe ve Mezarlıklar Müdürlüğü kurularak, tüm cenaze hizmetlerinin ücretsiz verilmesi kararı alındı.Peyzaj Mimarı Timuçin Pak’ın müdürlüğünde yeni kurulan Çevre, Bahçe ve Mezarlıklar Müdürlüğü...

Çaycuma’da Cenaze Hizmetleri Artık Ücretsiz

Çaycuma Belediyesi bünyesinde Çevre, Bahçe ve Mezarlıklar Müdürlüğü kurularak, tüm cenaze hizmetlerinin ücretsiz verilmesi kararı alındı.
Peyzaj Mimarı Timuçin Pak’ın müdürlüğünde yeni kurulan Çevre, Bahçe ve Mezarlıklar Müdürlüğü Çaycuma Belediyesi bünyesinde hizmete başladı. Konu hakkında Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Belediyemiz bünyesinde daha önce böyle bir müdürlük yoktu. Bu tip hizmetler görevlendirmeyle yürütülmüş, bizde belediye meclis kararıyla böyle müdürlüğün daha iyi hizmet verebileceği kararını alarak meclisimizde onayladık. Bu günden itibaren çalışmalar başlamıştır. Müdür kadrosuna da daha önce park ve bahçelerden sorumlu arkadaşımız Mimar Timuçin Pak atanmıştır. Mezar kazımı, imam gibi tüm cenaze hizmetlerinin ise vatandaşa ücretsiz yapılması kararı alınmıştır. ” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x