Öğrencilerden Görsel Sanatlar Ve Teknoloji Tasarım Sergisi

29 Mayıs 2014 Perşembe 17:27
Bu haber 80867 kez okundu

Devrek Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi büyük beğeni topladı.Zonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyette bulunan Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu öğrencileri tarafından...

Öğrencilerden Görsel Sanatlar Ve Teknoloji Tasarım Sergisi

Devrek Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi büyük beğeni topladı.
Zonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyette bulunan Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen Görsel Sanatlar ve Teknoloji Sergisi davetliler tarafından büyük ilgi görüyor. Resim öğretmeni Bülent Çam ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri Mehmet Adıbelli, Gonca Adıbelli, İbrahim Çakır, Faruk Bulut öncülüğünde hazırlanan eserler okul sergi salonunda davetlilerin beğenisine sunuldu.
Düzenlenen Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisine; İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Gün Albayrak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cihan Turgut, İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Necla Esen Ak, Mısak-ı Milli İlkokulu Müdürü Ahmet Metin Işıldak ve öğretmenler ile çok sayıda davetli katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x