2024-2025 sezonunda Kadın Futbol Süper Lig'de mücadele edecek olan ve bu ligde Ordu'yu temsil edecek olan tek takım konumunda yer alacak olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezona hazırlanıyor. iç transferde Aleyna Meral, Cansu İriş, Mislina Gözükara, İrem Damla Şahin ve Sevilay Duman ile anlaşarak yola devam kararı aldığını açıklayan Ünye Gücü Futbol Kulübü, geçen sezon kadroda yer alan oyunculardan bir tanesi ile daha anlaştı ve 18 yaşındaki Nehir Zeytünlü ile yeniden anlaştı.

Ünye Gücü Futbol Kulübü'nün Golcüsü, Gollerine Süper Lig'de Devam Edecek Ünye Gücü Futbol Kulübü'nün Golcüsü, Gollerine Süper Lig'de Devam Edecek


Boyabat Çeltikspor'da futbola başladıktan sonra 2021-2022 sezonunda Samsun Yabancılar Pazarıspor Kulübü'nde A takım heyecanı yaşayan genç futbolcu, geçen sezon başında Ünye Gücü Futbol Kulübü'ne transfer olmuştu. Henüz 2006 doğumlu olmasına rağmen Ünye Gücü Futbol Kulübü'nda çıktığı 21 maçta 2 gol atarak şampiyonlukta katkı sağlayan Nehir Zeytünlü, kariyerinde yeniden Süper Lig'de forma giyecek.

Nehir Zeytünlü daha sonra Samsun Yabancılar Pazarspor Kulübü formasıyla Süper Lig'de 22 maçta sahaya çıkmıştı.

Editör: Samet Karadağ