2023-2024 sezonunun devre arasında transfer çalışmalarına başlayan ve Habib Biçer ile Halil Can Ayan ile resmen anlaşmaya varan Orduspor 1967 A.Ş.'de devre arasının üçüncü transferi Doğancan Aynacı oldu. Orduspor 1967 A.Ş. ile Doğancan Aynacı arasındaki flörtü ilk olarak 29 Aralık 2023 tarihinde Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden yazmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.'den yapılan açıklamada Doğancan Aynacı'nın Antalya kampında takımının antrenmanında yer olduğu bilgisi verildi.

Doğancan Aynacı

Orduspor altyapısından yetişerek Mor-Beyazlı takımda oynadığı futbolla Türk Futbolu'nda adından söz ettiren ve Orduspor'dan ayrıldıktan sonra ilk maçında yeni takımı Darıca Gençlerbirliği formasıyla Beşiktaş karşısında sahaya çıkan Doğancan Aynacı, son olarak sezonun ilk yarısında 3.Lig ekibi Küçükçekmece Sinopspor forması giymiş ve devre arasında takıma veda etmişti. Doğancan Aynacı, Orduspor ve 52 Orduspor Futbol Kulübü'nden sonra üçüncü kez Ordu'nun başka bir profesyonel takımında forma giyecek.

Doğancan Aynacı, Orduspor 1967 A.Ş.'ye Transferi İçin Sözleşme Feshini Bekliyor Doğancan Aynacı, Orduspor 1967 A.Ş.'ye Transferi İçin Sözleşme Feshini Bekliyor

28 yaşında olan Doğancan Aynacı, Orduspor 1967 A.Ş. ile Antalya kampında antrenmanlara başlarken kariyerinde şu ana kadar 1.Lig'de 12, 2.Lig'de 38 ve 3.Lig'de 185 maçta forma giymeyi başardı. Kariyerinde şampiyonluk sevinçleri yaşayan Doğancan Aynacı aynı zamanda farklı takımlarda küme düşme üzüntüleri de yaşadı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ