52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yapılan Olağan Genel Kurul'da 2023-2024 sezonu giderleri 74 Milyon 361 bin 962 lira olarak açıklanan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni sezonda takım henüz sezonun antrenmanı başlamadan yaptığı yüksek maliyetli transferlerle dikkat çekmeye başladı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, 3.Lig'de üç sezondur Play-Off oynarken bu süreçte iki sezondur finallerde kaybeden taraf olmuştu. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde 22 Haziran'da yapılacak olan Genel Kurul sonrasında transfer çalışmaları başlayacak ve bu süreçte sezon çalışmaları da Bolu da yapılacak.

Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'un göreve gelmesinden sonra sezon başı kamp yeri olarak Bolu'yu tercih eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon çalışmalarını da Bolu da yapacak. Ordu'da sezonu açması beklenen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Ordu'da Gülyalı İlçesi'nde bulunan tesislerde yapacağı ilk etap antrenmanlarının ardından, ikinci etap çalışmaları için Bolu Koru Otel kamp yeri olarak belirlendi. Teknik Direktör Cahit Erçevik'in de onay verdiği Bolu kampında takımın hazırlık maçları da oynayacağı öğrenilirken kamp ve hazırlık maçları programının daha sonra açıklanacağı öğrenildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün yeni sezondaki rakipleri ise Alanya Kestelspor, Aliağa Futbol A.Ş., Ayvalıkgücü Belediyespor, Bayburt Özel İdarespor, Bursa Yıldırım, Çorlu Spor 1947, Efeler 09 Futbol Spor Kulübü, Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü, Karabük İdman Yurdu, Karatay Termal 1922 Konyaspor , Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü, Osmaniyespor Futbol Kulübü, Pazarspor, Viranşehir Belediyespor ve Yozgat Belediyesi Bozokspor oldu.
 

Editör: Samet Karadağ