2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off 3.Tur maçları Pazartesi günü oynanacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. geçtiğimiz Çarşamba günü Yeni Ordu Stadyumu'nda yaklaşık 20000 taraftar önünde karşı karşıya gelirken bu maçı 52 Orduspor Futbol Kulübü Anıl Şahin'in golüyle kazanmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü rakibini yenerek Aliağa Futbol A.Ş.'ye hem bu sezon hem de 47 maç sonra ilk lig maçı yenilgisini tattırırken rövanş öncesinde ise avantajlı duruma geçti.

İşte 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün tur ihtimalleri

52 Orduspor Futbol Kulübü 1-0'ın rövanşında İzmir'e gitti ve üç ihtimalli maçın en az iki ihtimaline odaklanmış durumda. Ordu ekibinin adını finale yazdırması için önünde avantajlı durumlar bulunuyor. Aliağa Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki kritik mücadelenin olası beraberliği ya da 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün galibiyeti ile tur atlayan taraf 52 Orduspor Futbol Kulübü olacak. Aliağa Futbol A.Ş.'nin tek farklı galibiyetinde ise maç uzatmaya gidecek. Aliağa Futbol A.Ş.'nin 90 dakikalık dilim içinde tur atlaması için ise 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün iki ya da daha fazla farkla yenmesi gerekecek.

Aliağa Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki TFF 3.Lig Play-Off 3.Tur rövanş mücadelesi 20 Mayıs Pazartesi günü saat 16:00'da Aliağa Atatürk Stadyumu'nda oynanacak.

Editör: Samet Karadağ