2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play-Off Finali'nde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor karşı karşıya gelecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki Play-Off Finali 25 Mayıs Cumartesi günü 52 bin 280 kişi kapasiteli Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak ve maç 19:00'de başlayacak. Hem 52 Orduspor Futbol Kulübü hem de Çimentaş Elazığspor taraftarları ise Türkiye Futbol Federasyonu'nun bilet konusunda hamlesini bekliyor.

Türkiye Futbol Federasyonu, 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Çimentaş Elazığspor taraftarlarının Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'taki oturma planı konusunda resmi toplantısını yapmasının ardından kulüplerle iletişime geçerek maç biletleri konusunda sayıyı netleştireceği öğrenildi. 52 bin 280 kişi kapasiteli Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta hem 52 Orduspor Futbol Kulübü hem de Çimentaş Elazığspor taraftarlarının yoğun ilgi göstermesi beklenirken, bilet konusunda resmi açıklamanın yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü cephesinden maç biletleri konusunda açıklama gelirken ''final maçımızın biletlerinin ne zaman satışa çıkacağı ve hangi uygulama üzerinden satılacağı TFF tarafından belirlenmektedir. TFF’den tarafımıza  gerekli bilgilendirme yapıldığında tüm taraftarlarımızı bilgilendireceğiz. Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.'' ifadeleri yer aldı.
 

Editör: Samet Karadağ