2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig Play Finali'nden ilki olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki maç için geri sayım başladı.  Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak ve A Spor’dan canlı olarak ekranlara gelecek ve bu maçta VAR sistemi de olacak. 3.Lig'de sezon boyunca ve Play-Off sürecinde kullanılmayan VAR sistemi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor maçında kullanılacak.

bugun-hangi-diziler-filmler-var

TFF 3.Lig'deki mücadelede var olan VAR sisteminin hakemleri de açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından final maçının VAR hakemleri Koray Gençerler, Özgür Yankaya ve Süleyman Özay olarak belirlendi. Geçen sezon Play-Off Finali TRT Spor'dan canlı olarak ekranlara gelirken bu final maçını ise A Spor canlı yayınlayacak. Kritik maçta VAR sistemi uygulanacağı da belirtildi ve müsabaka ile ilgili herşey netlik kazanmış oldu. 

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki maçta görev alacak olan Erkan Özdamar’ın yardımcıları ise Seyfettin Ünal, Serdar Osman Akarsu ve Enver Aydın olarak açıklanmıştı.
 

Editör: Samet Karadağ