2023-2024 sezonunda şampiyonluk parolası ile sezonu açan ancak hayal kırıklığı ile biten bir sezonda Play-Off dördüncü sırada giren 52 Orduspor Futbol Kulübü, 1.Tur'da İnegöl Kafkas Spor Kulübü, 2.Tur'da Ayvalıkgücü Belediyespor ve 3.Tur'da Aliağa Futbol A.Ş.'yi elemişti. Play-Off Finali'nde rakiplerini tek tek geçen 52 Orduspor Futbol Kulübü, ligdeki performansını taraftarına unuttururken final maçında  Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta 2.Lig için son maça çıkacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü bu maçı kazanarak 2.Lig'e yükselmek istiyor.

Photo 14869 Rb Y Hu J87Jza1K0T

Köy Hizmetleri, Özel İdarespor, Güzelorduspor ve Yeni Orduspor'un ardından 52 Orduspor Futbol Kulübü olan ismiyle Türk Futbolu'nda yer alan Ordu ekibi, bu sezon da Play-Off'a kalmayı başarmış ve üst üste üçüncü sezonunda Play-Off biletini almıştı. Geçen sezon Play-Off finaline kadar çıkan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Ankara'da oynanan maçta Belediye Derincespor'a kaybetmiş ve 2.Lige yükselme hayallerini bu seneye ertelemişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezon takım yine Play-Off Finali'ne yükselirken, Çimentaş Elazığspor ile final maçında İstanbul'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak. Bu maç için geri sayıma geçen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yönetim, teknik heyet ve futbolcular İstanbul Levent Hotel'den stadyuma gitmek için geri sayıma geçti.

52 Orduspor Futbol Kulübü Sevinç

52 Orduspor Futbol Kulübü ya da Çimentaş Elazığspor arasındaki 3.Lig Play-Off final maçı bu akşam saat 19:00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak ve stadyuma yarım saat uzak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü otelden 16:00-17:00 arasında ayrılacak.

Editör: Samet Karadağ