Ordu'yu yedi sezondur 3.Lig'de temsil eden ve son üç sezondur Play-Off yarışı içinde olmasına rağmen iki yıldır üst üste finalde kaybederek 2.Ligin kapısından dönen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Olağan Genel Kurul kararı açıklandı. Geçen sezon Belediye Derincespor'a finalde kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Başkan Şükrü Bodur görevi bırakmış ancak ardından ikna çabaları ile birlikte kongrede tek aday olarak yeniden başkan olmuştu. 2019-2020 sezonun devre arasında takımın başkanı olarak göreve başlayan Şükrü Bodur'un bu kez bırakmak istediği öğrenildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü Olağan Genel Kurul konusunda açıklama yaparken ''Kulübümüzün olağan genel kurul toplantısı 13 Haziran 2024 Perşembe günü saat 14:00' de Turna suyu mahallesi, Yalı Sokak, No:29/1 Gülyalı-ORDU adresinde bulunan; 52 Orduspor Futbol Kulübü tesislerinde yapılacaktır. Bu tarihte yeterli çoğunluğun sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 22 Haziran 2024 Cumartesi günü aynı yerde saat 14:00'de yapılacaktır.'' açıklamalarına yer verildi.

TFF 3.Lig'de iki sezondur finalde 2.Ligin kapısından dönen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Başkan Şükrü Bodur'un yakın çevresine başkan adayı olmayacağını söylediği öğrenilirken geçen seneki gibi yine bu kararından vazgeçme ihtimalinin de yüksek olduğu söylentiler arasında.

Editör: Samet Karadağ