2023-2024 sezonuna Yavuz İncedal ile başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübünde sezonun 6.haftasında Yeni Ordu Stadyumu'nda alınan Aliağa Futbol A.Ş. maçında alınan mağlubiyetin teknik direktör değişikliği yapılmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2.Lig'de Bucaspor 1928'den ayrılan Ahmet Yıldırım'ı takımın başına getirirken, bu süreçte büyük umutlarla takıma getirilen Ahmet Yıldırım ligde ve kupada çıktığı 9 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet almıştı.

52 orduspor futboll kulübü

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktör Ahmet Yıldırım'ın ilk devre arasına kadar getirdiği takım Yıldırım ile 9 maçlık süreçte sadece 3 maçta gol atabilmişti. Ahmet Yıldırım'ın 52 Orduspor Futbol Kulübü, diğer 6 karşılaşmada gol dahi atamadı ve hücum anlamında zayıf bir takım ortaya çıktı. Ligde şu ana kadar iki teknik direktörle 14 maça çıkan 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu maçların 7'sinde gol atamadı. Ligde oynadığı maçların 7'sinde gol atabilen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde 14 gol attı.

Ahmet Yıldırım raporu doğrultusunda 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde devre arasında hücuma takviyeler yapılırken şu ana kadar Halil İbrahim Kaya, Sinan Akaydin ve Yusuf Atasoy takımın yeni hücum transferleri oldu.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ