9 Ocak reyting sonuçları belli mi? Survivor ne kadar izlendi? Televizyonda 9 Ocak Salı günü en çok izlenen programlar ne zaman açıklanıyor?

9 Ocak reyting sonuçları

Henüz salı gününe ait veriler paylaşılmadı. Bugünün verilerine yarın yani çarşamba günü sabahı ulaşabilirsiniz. Ancak öncesinde gelin 8 Ocak günü hangi program ne kadar izlendi ona göz atalım.

8 Ocak 2024 tarihinde Türkiye'deki televizyon kanallarında yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Reyting listesinde bazı programlar ve diziler öne çıktı.

Reyting Sonuçlarının Öne Çıkanları:

  • Total kategorisinde, "Ömer" adlı program Star TV'de birinci sırada yer aldı.
  • "Survivor All Star" TV8'de ikinci sırada yer alırken, "Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi" TRT 1'de üçüncü sırada yer aldı.
  • AB kategorisinde de "Ömer" birinci, "Survivor All Star" ikinci ve "Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi" üçüncü sırada yer aldı.
  • 20+ABC1 kategorisinde de aynı sıralama görüldü: "Ömer" birinci, "Survivor All Star" ikinci ve "Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi" üçüncü sırada.

Reytingler, televizyon programlarının izlenme oranlarını ve popülerliğini gösteren önemli bir göstergedir. Bu sonuçlar, hangi programların ve dizilerin izleyiciler tarafından daha çok tercih edildiğini ve hangi tür içeriklerin popüler olduğunu ortaya koyuyor.

Editör: Samet Varol