1 Haziran'da A Spor'da yayınlanan Son Sayfa programında Melike Çelik, Cem Pamiroğlu ve Nedim Yiğit Türk Futbolu'nu konuşurken, programın son bölümünde ise 'Bu Kimin Logosu?' sorusunda Orduspor logosu soruldu. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de programın son anlarında 'Bu Kimin Logosu?' yarışması tarzında bir an yapıldı. Programın modaretörü Melike Çelik, Cem Pamiroğlu ve Nedim Yiğit'etakımların logolarından birkaç eksiltme yapılarak oluşturulan görseli sordu. Orduspor eski teknik direktörü Cem Pamiroğlu ise anında logoyu bildi.

orduspor logo

Tecrübeli eski teknik direktör Cem Pamiroğlu bir dönem Orduspor'da çalıştığını söylerken Nedim Yiğit ise renklerden dolayı Orduspor olduğunu hemen bildiklerini söyledi. Orduspor logosunun yanı sıra 'Bu Kimin Logosu?' bölümünde Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü ve Onvo Ağrı 1970 Spor Kulübü logoları yer aldı.

A Spor'da Mesudiyespor'un Logosunu Kimse Bilemedi A Spor'da Mesudiyespor'un Logosunu Kimse Bilemedi

Son Sayfa programının modaretörü Melike Çelik 15 Mayıs'ta yayınlanan programda Mesudiyespor logosunu sorduklarını ancak bilinmediğini tekrar hatırlatırken Mesudiye'den çok mesaj aldığını söyledi. Çelik ''Geçenlerde Mesudiyespor'u sorduk konuklarımız bilemedi. Mesudiyeliler de bize çok mesaj attı. Çok gündeme gelmiş, çok konuşulmuş. O yüzden sık sık yerel takımların logolarını sormak istiyorum. Onlar gündeme geldikleri için mutlu oluyorlar.'' dedi.
 

Editör: Samet Karadağ