A101, 9 Mayıs'ta müşterilerine özel olarak sunulan ürünlerle dolu yeni bir aktüel ürün katalogunu piyasaya sürdü. Bu haftaki indirimler, güzellik ve kişisel bakım ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

A101 aktüel katalog 9 Mayıs Elidor ürünleri

Kataloğun öne çıkan ürünlerinden biri, Elidor marka saç bakım kremleri ve serumları. Ürünlerin her biri, saçın ihtiyacına yönelik farklı formüllere sahip. Özellikle, kolajen ve hyaluronik asit içeren saç bakım kremi 79,50 TL fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Ayrıca, arginine ve ceramide içerikli bir başka saç bakım ürünü de aynı fiyata satışa sunulmuş durumda. Saç bakım yağları ise Hindistan cevizi yağı, avokado ve özüm çekirdeği yağı içeriğiyle 89,50 TL'den alıcılarını bekliyor.

A101 Mayis Ayi Aktuel Katalog

Güzellik ürünleri arasında, "Beauty Girl" marka nemlendirici lip balmlar 29,50 TL, "New Well" marka makyaj ürünleri ise 39,50 TL'den listelenmiş. Tint ruj çeşitleri ise 59,50 TL fiyatla sunuluyor.

Ev temizliği kategorisinde ise "Hypo" marka 3 kg’lık ultra çamaşır deterjanları, 62,50 TL'den satışa çıkarılmış, bu ürünler lavanta ve su çiçeği gibi çeşitli kokulara sahip.

A101'de haftanın indirimleri

Bu katalogdaki ürünlerin çeşitliliği ve uygun fiyatlarıyla A101, Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden biri olarak müşterilerine kaliteli ve ekonomik alışveriş seçenekleri sunmaya devam ediyor. Katalogdaki tüm ürünler, stoklarla sınırlı olduğu için ilgilenen alıcıların erken hareket etmeleri öneriliyor.

A101, 9 Mayıs Perşembe günü için hazırladığı yeni aktüel ürün kataloğunu yayımladı. Yaza özel indirimlerle dolu bu yeni katalog, müşterilerine hem kalite hem de uygun fiyat vaat ediyor. Kişisel bakım ürünlerinden ev temizlik malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan A101, bu hafta da alışveriş listelerinin vazgeçilmez durağı olmaya aday.