A101 aktüel kataloğunda 3 tekerli Apec elektrikli moped! A101 yeni indirim kataloğu birbirinden indirimli yeni ürünleriyle yayında.

A101 kataloğunda 3 tekerli Apec elektrikli moped!

Katalogda tanıtılan ana ürün APEC marka üç tekerlekli bir elektrikli moped. Bu mopedin öne çıkan özelliklerine ve fiyat bilgisine göz atabilirsiniz. 

APEC üç tekerlekli elektrikli moped ise, özellikle şehir içi ulaşımda kullanışlı ve çevre dostu bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Elektrikli olması nedeniyle, fosil yakıtlara kıyasla daha düşük işletme maliyetlerine sahip olan bu moped, sessiz çalışmasıyla gürültü kirliliğini de minimize eder. Ayrıca, park sorunu yaşamadan kolayca manevra yapabilme özelliği, şehir içi trafiğinde büyük bir avantaj sağlar.

a101-apec-moped-indirim

Yüksek saklama hacmi, alışveriş ve küçük yük taşımacılığı için idealdir. Kilitlenebilir ön ve arka kapaklar, güvenlik açısından ek bir avantaj sunar. Bataryanın VRLA jel tipi olması, bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü bir enerji kaynağı anlamına gelir. 1500W motor gücü ve 25 km/s azami hızı, şehir içi hız limitlerine uyum sağlarken, yeterli performansı da sunar.

Moped için belirtilen özellikler şunlar:

  • Boyutları: Uzunluk 2430 mm, genişlik 970 mm ve yükseklik 1075 mm.
  • Batarya tipi VRLA jel batarya.
  • Motor gücü 1500W.
  • Azami hızı 25 km/sa.
  • Fren sistemi disk fren.
  • Diğer özellikler arasında alüminyum alaşımlı jantlar, dikiz aynaları, ön ve arka kapağın kilitlenebilir olması ve geniş saklama hacmi bulunuyor.

Fiyat bilgisi olarak mopedin 36.990,00 Türk Lirası olduğu ve taksit seçenekleri sunulduğu görülüyor. Ayrıca ürünün diğer görünümleri ve kullanım şekilleri görselde küçük resimlerle gösteriliyor.

İndirim kataloğunun alt kısmında ise farklı derecelerde antifriz, cam suyu gibi araç bakım ürünlerinin fiyatları listelenmiş. Örneğin, -37 derece antifriz 99,90 TL, -30 derece antifriz 59,90 TL ve -21 derece cam suyu ise 49,90 TL olarak belirtilmiş.

A101 indirim kataloğunun faydaları, müşterilere sunduğu çeşitli avantajlarla öne çıkmaktadır. Bu kataloglar, genellikle haftalık ya da özel günlerde yayınlanır ve müşterilere birçok ürünü indirimli fiyatlarla satın alma fırsatı sunar. İndirim kataloğunun en büyük faydası, bütçe dostu alışveriş yapma imkanı sağlamasıdır. Tüketiciler, ihtiyaç duydukları ürünleri piyasa fiyatlarının altında bulabilir, bu sayede aile bütçelerine katkıda bulunurlar. Ayrıca, kataloglar yeni ürünler hakkında bilgi vererek müşterileri güncel tutar ve alışveriş yapacakları ürünler konusunda onlara fikir verir.

Editör: Samet Varol