Adam Sandler bambaşka bir uzay filmiyle geliyor! İşte çok konuşulan o Netflix projesinden gelen ilk detaylar. Adam Sandler'ın başrolünde yer aldığı bilim-kurgu filmi "Spaceman"ın ilk uzun fragmanı yayınlandı. Bu heyecan verici film, çok yakında Netflix'te izleyicilerle buluşacak.

"Spaceman" Filminin Özellikleri

"Spaceman" filmi, Jaroslav Kalfar'ın "Spaceman of Bohemia" adlı romanından uyarlanmıştır. Film, Güneş Sistemi'nin sınırına tek başına gönderilen Jakub karakterini (Adam Sandler tarafından canlandırılan) takip ediyor. Görevin altıncı ayında, Dünya'da bıraktığı eşinin geri döndüğünde gitmiş olabileceğini düşünen Jakub, gemisinin derinliklerinde keşfettiği gizemli bir varlıkla karşılaşır. Bu varlık, Paul Dano tarafından seslendirilen Hanuš karakteridir. Jakub, Hanuš'un yardımıyla sorunlarını çözmeye çalışır.

dam-sandler-uzay-filmi

Oyuncu Kadrosu ve Yönetmen

Adam Sandler ve Paul Dano'nun yanı sıra Carey Mulligan, Kunal Nayyar, Lena Olin ve Isabella Rossellini gibi isimler de filmde rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda, "Chernobyl" dizisiyle tanınan Johan Renck oturuyor.

Film Gösterimi ve Netflix Lansmanı

Film, 23 Şubat'ta sınırlı sayıda sinemada gösterime girecek ve 1 Mart'ta Netflix platformunda yayınlanacak. Yayınlanan yeni fragman, film hakkında daha fazla bilgi veriyor ve izleyicilerin merakını artırıyor.

Editör: Samet Varol