Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in kent merkezinde hayata geçirdiği dev altyapı ve üstyapı yatırımlarının yanı sıra kırsal mahallelerde özellikle 72 mahalleyi kapsayan beton yol ve asfalt çalışmaları da vatandaşlardan büyük takdir topladı.

Aydınlık mahallesinde yapılan beton ve asfalt çalışmaları da mahalle sakinleri sevindirdi. Aydınlık Mahallesi Kelyol Sokakta beton, Aktaş Sokakta da yapılan asfalt çalışmasıyla ulaşım güvenli, konforlu ve standardı yüksek bir yapıya kavuşturuldu.

Yapılan hizmetlerden memnuniyetini dile getiren mahalle sakinleri “Allah razı olsun Aşkın başkanımızdan. Gerçekten görülmemiş hizmetler aldık. Bu hizmetlerin üzerine dua ve teşekkür etmekten başka denilecek bir şey yok” sözleriyle Başkan Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Hizmet üretiyoruz

Laf değil hizmet üretiyoruz diyen Başkan Tören “bizim tek bir gündemimiz var. O da şehrimize ve hemşehrilerimize hizmet. Bu şiarla gece gündüz demeden çalışarak hemşehrilerimizi beklenen ve özlenen hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz.  Yaptığımız hizmetler ve dokunduğumuz gönüller en büyük gücümüz. Çok kıymetli hemşehrilerimizin bize olan güvenleri ve teveccühleri çalışma azmimizi daha da perçinliyor. İnşallah yeni dönemde de bu güvene layık olmak için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.” Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir