uşak haber

Belediyesi Haberleri

belediyesi haberleri ve güncel belediyesi gelişmeleri, belediyesi ile ilgili tüm video, belediyesi fotoğrafları ve belediyesi haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


GÜNDEM

Altınordu Belediyesi, Çevre Haftası dolayısıyla çocuklara temiz çevre anlayışının aşılanmasına yönelik etkinlik düzenledi.

GÜNDEM

Uyguladığı çalışmalarla vatandaşlardan takdir gören Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, cenaze ve düğün kararından sonra protokolü de kaldırdı.

GÜNDEM

Altınordu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğünce hazırlanan etkinlik çerçevesinde Babalar Günü kapsamında Şair-Yazar Sunay Akın, Ordulularla bir araya gelecek.

İLÇE HABERLERİ

Ünye Belediyesi tarafından ilçede fırınlar denetimden geçti. Zabıta ekipleri ekmeklerin gramını denetledi.

GÜNDEM

İmar gündemiyle toplanan Altınordu Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2’nci Birleşimi gerçekleşti. Toplantıda kent için hazırlanan 1/1000 Ölçekli Revizyon...

GÜNDEM

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, görev süresi içerisinde kentteki tüm öğrencileri Ankara gezisine göndermeyi hedeflediklerini söyledi.

İLÇE HABERLERİ

Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde hijyen standartlarını ve gıda güvenliğini sağlamak amacıyla fırınları denetledi.

GÜNDEM

Altınordu Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, “ Ayrım yapmaksızın herkesle birlikte çalışacağız.” Dedi.

GÜNDEM

Altınordu Belediyesi sosyal İşleri yürütmek için yeni bir müdürlük kurdu.

GÜNDEM

Altınordu Belediyesi, şehrin ücra noktalarında yiyecek bulmakta zorlanan sahipsiz sokak hayvanları için mama desteğini sürdürüyor.

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, haşere ve uçkun üremesinin engellenmesi için çalışma başlattı.

GÜNDEM

Altınordu Belediyesi, hafta sonlarında da çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken park ve bahçelerde temizlik çalışması yapıldı.