Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Tepe, "Sonsuz sevgileriyle ömrünü bizlere adayan tüm annelerimiz için Anneler Günü'ne özel etkinliklerimizi çeşitlendiriyoruz. Konser ve kadınlar matinemize tüm annelerimizi bekliyorum" dedi.

Bu yıl 12 Mayıs’ta kutlanacak olan Anneler Günü kapsamında Altınordu Belediyesi, çeşitli kutlama etkinlikleri gerçekleştirecek. Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Anneler Günü etkinliklerini bu yıl çeşitlendirdiklerini belirterek, anneler için doyasıya eğlenecekleri bir program hazırladıklarını duyurdu. Başkan Tepe, yaptığı paylaşımda, "Kültür ve sanat etkinliklerimiz tam da söz verdiğimiz gibi dopdolu içerikleriyle devam ediyor. Sonsuz sevgileriyle ömrünü bizlere adayan tüm annelerimiz için Anneler Günü'ne özel etkinliklerimizi çeşitlendiriyoruz. Candan Fasl-ı Dil Türk Musıkisi Koromuzun Şef Erkan Gönül yönetiminde belediyemizin katkılarıyla düzenlediği konsere herkesi davet ediyoruz. En değerli varlığımız annelerimiz için keyifli bir program daha hazırladık. Sinan Aktürk ile Kadınlar Matinesi etkinliğimizi de değerli annelerimiz için gerçekleştireceğiz. Altınordu’nun anneleri gönüllerince eğlenirken sevgili kardeşlerimiz için de aynı alan içindeki sinema salonumuzda animasyon film gösterimimiz olacaktır. Ücretsiz etkinliklerimize tüm annelerimizi bekliyoruz" ifadelerinde bulundu.

Etkinlik saatleri şu şekilde

Etkinliklerin düzenleneceği yerler ve saatler de belli oldu. İlk olarak 12 Mayıs'ta Sinan Aktürk ile Kadınlar Matinesi etkinliği Durugöl Mahallesi Trafik Eğitim Parkı'nda saat 14’te başlayacak. Candan Fasl-ı Dil Türk Musıkisi Koromuzun Şef Erkan Gönül yönetimindeki konser ise 14 Mayıs'ta Ordu Kültür ve Sanat Merkezi'nde saat 20'de gerçekleştirilecek. Haber merkezi

Altınordu Zabıta Müdürü Kadir Çelik Oldu Altınordu Zabıta Müdürü Kadir Çelik Oldu