Çocukların dinlenmelerine, eğlenmelerine ve enerji depolamalarına katkı sağlayan Sinema ve Tiyatro Günleri Durugöl Mahallesinde bulunan Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda yarıyıl tatilinde 15 gün boyunca devam edecek.

Çocuklar mutlu

Doyasıya dinlenen, eğlenen ve Altınordu Belediyesinin ikramları ile sinema keyfi yaşayan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

altınordu şenlik 1

Altınordu’nun çocuklarını, kendilerini özel hissettirecek etkinlikler ve aktiviteler eşliğinde tatilin ardından okul sıralarına moral motivasyon ve enerji depolayarak döndürmek istediklerini söyleyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, "tüm çabamız, gayretimiz yarınlarımız ve umudumuz olan çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm gönüllerinde sevinç ve coşku olabilmek. Çünkü biz biliyoruz ki, çocuk gülerse dünya güler. Çocuk dostu belediye ve Çocuk dostu şehir mottomuz ile çocuklarımıza yönelik desteklerimiz artarak ve çeşitlenerek devam edecek. Bizleri, sevgili çocuklarımız ile buluşturan kıymetli ailelerimize de gönülden teşekkür ediyorum. Yarıyıl tatili boyunca sürecek etkinliğimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz.” dedi.

Editör: Soner Özdemir