Başkan Aşkın Tören, E-Spor Merkezi'nde gençlerle bir araya geldi. Altınordu belediyesinin Ordu Üniversitesinin hemen yanı başında şehre kazandırdığı Şehir Atölyesi Gençlik Merkezinde bulunan E Spor merkezinde gençler ile oyun oynamayı ihmal etmeyen Başkan Tören, "İftar öncesi E-spor Merkezi’mizde genç kardeşlerimiz ile buluştuk.

E-spor tutkunlarının hem bireysel hem de takımları ile oyun bilgisayarları ve ekipmanlarından faydalanabilecekleri merkezimiz genç kardeşlerimizin hizmetinde. Kardeşliğin, sevginin, umudun, sanatın, coşkunun, paylaşmanın, dayanışmanın geleceğin ve özellikle de gençliğin şehri Altınordu’muzu gençlerimiz ile birlikte geleceğe taşıyacağız." dedi.

İftarı üniversitelilerle yaptı

Başkan Aşkın Tören, iftarını ise Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanı Doğan Mert Duran ile birlikte Ordu Üniversitesi'ndeki gençlerle birlikte kampüste açtı. Gençlerden büyük ilgi gören Başkan Tören, "Enerjisi, heyecanı, dinamizmi ve coşkusu bize hep güç veren, şehrimizin emanetleri Büyük ve Güçlü Türkiye idealimizin teminatı gençlerimizle bir aradayız. Kampüse kurduğumuz gönül soframızda misafir ederek Ramazan bereketine ortak olduğumuz üniversiteli genç kardeşlerimle, bu akşam iftar sevincini birlikte paylaştık." diye konuştu.

Başkan Aşkın Tören, sahurunu ise öğrenci evinde yaptı. Başkan Tören, şunları söyledi; "Sahuru öğrenci evinde üniversiteli genç kardeşlerimiz ile birlikte yaptık. Sofrayı birlikte kurduk. Sevinci, huzuru arkadaşlığı, dostluğu ve bereketi paylaştık. Öğrencilik yıllarımızı, hedeflerini hayallerini, şehrimizi, ülkemizi ve yarınlarımızı konuştuk. Rabbim yollarını ve bahtlarını açık etsin. 'Öğrenci dostu şehir', 'Genç dostu şehir' parolasıyla Güçlü ve Büyük Türkiye hedefimizin en büyük güvencesi gençlerimize yönelik hizmet, proje ve  yatırımlarımızı yeni dönemde de kararlılıkla sürdürmeye, bir ağabeyleri olarak her koşulda yanlarında olmaya devam edeceğim." Haber merkezi

Aşkın Tören mahalle ziyaretlerini sürdürüyor Aşkın Tören mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Editör: Soner Özdemir