2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve son olarak ligde son olarak erteleme maçında Dumlupınarspor ile 1-1 berabere kalan Aybastıspor'da, Aybastı İlçe Belediye Başkanı Beytullah Geçtan'dan destek geldi. Liderlik için kalan maçlarda alabilecekleri puanları almak isteyen Aybastıspor'da yönetim, teknik heyet ve futbolculardan ziyaret gerçekleştirildi.

Aybastıspor-5

Aybastı İlçe Belediye Başkanı Beytullah Geçtan'ı makamında ziyaret eden Aybastıspor kafilesi, kalan maçlar öncesinde moral kazandı. Aybastı İlçe Belediye Başkanı Beytullah Geçtan yaptığı açıklamada: ''Ordu 1. Amatör A Grubunda mücadele eden Aybastıspor'umuzun her zaman ve her koşulda yanında olmaya devam edeceğiz.  Kıymetli Kulüp Başkanımız Ahmet Vural Yılmaz, Teknik direktörümüz İhsan Altuntaş ve birbirinden değerli sporcularımız bizleri belediyemizde ziyaret etti.  Sporcularımızı tebrik eder, değerli yönetimimize başarılarının devamını dilerim.'' dedi.

Ordu 1.Amatör Lig'de A Grubu'nda yer alan Aybastıspor şu ana kadar oynadığı 10 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet alarak 15 puan topladı. A Grubu'nda lider Kumruspor'un ise 25 puanı var.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ