2023-2024 sezonunda Axa Sigorta Efeler Ligi'nde kümede kalma mücadelesi veren ve bu süreçte haftalardır küme düşme potasının bir basamak üzerinde yer alan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'da yeni başantrenör Aykut Lale iki maç üst üste galip gelemiyor. Sezonun ilk yarısının son maçı öncesinde göreve getirilen Aykut Lale, Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'un başındaki ilk maçında Develi Belediyespor'a mağlup olurken geçen hafta ise Ziraat Bankası karşısında 3-0 gibi net bir mağlubiyet almıştı.

Taraftar Akkuş

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor başında ilk maçına deplasmanda çıkan ve Develi Belediyespor'a 3-2 mağlup olan Aykut Lale, sezonun ikinci yarısında tüm maçlarını Ünye Kapalı Spor Salonu'nda oynama kararı alınan Ordu ekibinde bu sezon ilk iç saha maçında Bigadiç Belediyespor karşısında galip gelmişti. Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, 2-0 öne geçtiği maçta Brand Group Alanya Belediyespor'a 3-2 mağlup olurken yaklaşık üç saat süren maçta ise Galatasaray HDI Sigorta'yı 3-2 yemişti. Aykut Lale'nin Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespoe'u son maçta ise Ziraat Bankası karşısında ilk kez 3-0 gibi net bir mağlubiyet aldı.

Akkuş Belediyespor-9


Axa Sigorta Efeler Ligi'nde şu ana kadar oynadığı 17 maçta sadece 4 galibiyet alan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, Aykut Lale gözetiminde ise 5 maçta 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet aldı. 

İşte Aykut Lale'nin takımın başında parkeye çıktığı 5 maç:

Develi Belediyespor 3-2 Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor
Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor 3-0 Bigadiç Belediyespor
Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor 2-3 Brand Group Alanya Belediyespor
Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor 3-2 Galatasaray HDI Sigorta
Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor 0-3 Ziraat Bankası

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ