Ramada Otel'de düzenlenecek etkinlik, bal üretimi, balıkçılık ve fındık üretimi konularında uzman isimlerin iş insanları ve çiftçilere yönelik konferanslar vereceği bir platform olacak.

MÜSİAD Ordu Şubesi Başkanı Servet Altaş, yaptığı açıklamada, MÜSİAD Gıda Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu olarak düzenledikleri etkinlikle yerel ve kırsal kalkınmanın desteklenmesini hedeflediklerini belirtti. Altaş, "Bal üreticiliği, balıkçılık, ve fındık üreticiliği gibi konularda bölgesel tarımda yapılabilecek iyileştirmeleri gündeme getirecek zirvemizle sektördeki gelişmeleri paylaşmayı amaçlıyoruz" dedi.

ordu müsiad 1

Başkan Altaş, zirveye tüm ilgilileri davet ederek, "Tarım sektörüne ilgi duyan herkesi etkinliğimize bekliyoruz. Bu zirve, sektördeki paydaşları bir araya getirerek ortak çözümler üretmeyi amaçlıyor. Sizleri aramızda görmekten büyük bir onur duyacağız" şeklinde konuştu.

Zirve Programı şu şekilde:

Bölgesel Tarım Zirvesi'nde, tarım sektörüne emek verenler, akademisyenler, sosyal girişimciler ve iş adamları bir araya gelecek. Program kapsamında, bal üretimi, balıkçılık ve fındık üretimi üzerine konferanslar düzenlenecek. Katılımcılar, uzman isimlerin deneyimlerinden ve bilgilerinden faydalanarak, verimli üretim ve pazarlama konularında bilgi sahibi olacaklar.

ordu müsiad 2

Katılımcılar, 25 Kasım Cumartesi günü Ramada Otel'de düzenlenecek Bölgesel Tarım Zirvesi'nde sektörel gelişmeleri yakından takip etme fırsatı bulacaklar. Haber Merkezi

Fındık ve Badem Diş Çürümesini Engelliyor Fındık ve Badem Diş Çürümesini Engelliyor