2024-2025 sezonunda Ramazan Çelik önderliğinde yepyeni transferlerle sezona başlaması beklenen Orduspor 1967 A.Ş.'de şu ana kadar dış transfer hamleleri yapılırken iç transferde ise taraftarların beklediği isimlerle birlikte sözleşmesi devam eden futbolcuların geleceği merak ediliyordu. 2025 yılına kadar sözleşmesi olan Bekir Demircan'ın yeni sezonda Orduspor 1967 A.Ş.'nin kalesini korumayacağı öğrenildi.

Bekir Demircan

Sezonun ilk yarısında Vanspor Futbol Kulübü forması giyen Bekir Demircan devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olmuştu. Kalesinde güven veren bir görüntü ortaya koymayan ve sadece bir maçta kalesini gole kapatabilen Bekir Demircan, 13 maçta ise kalesinde 18 gol yedi. Bekir Demircan, kariyerinde 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig'de sayısız maça çıkarken Orduspor 1967 A.Ş. ile yola devam etmeyecek ve kariyer planlamasını farklı bir takımla yapacak.

Orduspor 1967 A.Ş.'de geçen sezon başında Cihan Şentürk'e eldivenleri veren takım daha sonra kaleyi Bekir Demircan'a emanet etmişti. 3 sezonda 3.Lig maçlarında eldivenleri 7 farklı kaleciye teslim eden Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezonda yeni kaleci aramaya başladı.

Editör: Samet Karadağ