2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de ilk kez mücadele eden ve bu süreçte Play-Off'a kalarak adını Süper Amatör Lige yazdıran Gülyalı Bozkurtspor, yeni sezon çalışmalarına başladı. 2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig'de mücadele eden ve Play-Off oynayarak 1.Amatör Lige yükselen Ordu Amatörünün yeni takımı, kulüp tarihinin ikinci sezonunda bu kez Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off Çeyrek Final oynarken, merdiven basamaklarını yine çıkmanın hedefinde.

Gülyalı Bozkurtspor, geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de final oynayan Kumruspor'un tecrübeli kalecisi Sertaç Aydemir'i kadrosuna katarken Ordu Fatsa doğumlu oyuncu yeni sezonda Gülyalı Bozkurtspor'da forma giyecek. 3.Lig'de 12, Bölgesel Amatör Lig'de ise 1 maça çıkan Sertaç Aydemir her sezon hedefi olan takımların formasını giyerken geçen sezon Orduspor ve final maçı olan Galataspor mücadelesindeki performansı ile alkış almıştı.


Futbola Orduspor 1967 A.Ş.'de başlayan ve altyapı sürecinde Ordu Gücü Futbol Kulübü ve 52 Orduspor Futbol Kulübü gibi takımlarda oynayan Çağrı Büyük, 2022-2023 sezonunda Ulubey Belediyespor forması giymişti. Büyük, geçen sezon başında Perşembespor ile anlaşırken forma giymeden takımdan ayrılarak sezonun ilk yarısında Ordu 1.Amatör Lig'de Galataspor forması giymişti. Çağrı Büyük, Bölgesel Amatör Lig’de 14 kez sahaya çıkarken Devrek Belediyespor forması giydikten sonra Ordu Futbolu'na Gülyalı Bozkurtspor ile döndü.

Editör: Samet Karadağ