Bugün ATV ekranlarında tekrar izleyicisi ile buluşan Bergen filmi izleyiciler tarafından tekrar gündem oldu. Arama motorlarında Bergen nerde ve ne zaman çekildi? Oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler var? Sorularının cevaplarını aramaya başladı.

Filmin başrolünde, Bergen'i canlandıran Farah Zeynep Abdullah yer almaktadır. Filmde Bergen'in eşi Halis Serbest'i Erdal Beşikçioğlu, Bergen'in annesini Tilbe Saran, Bergen'in babasını Şebnem Sönmez, Bergen'in kız kardeşini Damla Sönmez canlandırmaktadır.

Film, Bergen'in çocukluğundan başlayarak, kariyerinin zirvesine ulaştığı yıllara ve trajik ölümüne kadar hayatını anlatmaktadır. Filmde Bergen'in yaşadığı aşk, dram ve şiddet dolu hayat yer almaktadır.

Bergen filmi, 2022 yılının Ağustos ayında İstanbul, Ankara ve Mersin'de çekilmiştir. Filmin çekimleri, Bergen'in yaşadığı gerçek mekanlarda gerçekleştirilmiştir.

Bergen filmi ne kadar izlendi

Film, vizyona girdiği günden itibaren büyük ilgi görmüştür. Film, 5 milyon 422 bin seyirci tarafından izlenerek, Türkiye'de 2022 yılının en çok izlenen filmi olmuştur.

Atakan Öztürk