2023-2024 sezonunda şampiyonluk mücadelesi içerisinde olmak isteyen Kabadüz Belediyespor'da devre arası transfer çalışmaları devam ediyor. Ordu 1.Amatör Lig'de son yılların hedefe giden takımlarından birisi olan ve iki sezon önce şampiyonluk sevinci yaşayan Kabadüz Belediyespor, bu sezonun ilk yarısında vatani görevini yapan ve sahalardan uzak kalmak zorunda olan Berkcan Güler'i kadrosuna kattı. Berkcan Güler, Ordu Futbolu'na yarım sezonluk aranın ardından gönderken yeni takımı ise Kabadüz Belediyespor oldu.

Kabadüz-Belediyespor-5

Ordu Gücü Futbol Kulübü'nde futbola başladıktan sonra Ordu dışında Akkonakspor forması giyen 1999 doğumlu Berkcan Güler, daha sonra Ordu 1.Amatör Lig'de Kirazlimanıspor forması giymişti. 1.5 sezon Kirazlimanıspor forması ile takımın hücum hattındaki en efektif oyuncularından birisi olan Berkcan Güler, geçen sezonun devre arasında Gülyalı Turnasuyuspor'a transfer olmuştu. Berkan Güler, Gülyalı Turnasuyuspor ile Play-Off mücadelesi verirken bu sezon Kabadüz Belediyespor forması ile Play-Off oynayacak.

Kabadüz Belediyespor'un Demirspor ile oynadığı ve 1-0 kazandığı son lig maçında 11 forma numarası ile takımın ileri uçtaki ismi olan 1999 doğumlu Berkcan Güler, yeni haftalarda da forma şansı bekleyecek.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ