Günümüz tüketici trendleri arasında öne çıkan elektronikten ev eşyalarına geniş bir yelpazede sunduğu ürünlerle BİM, 5 Nisan itibarıyla raflarındaki yerini alacak aktüel ürünler kataloğuyla dikkat çekiyor. Bu haftaki katalog, teknoloji meraklılarından günlük kullanım eşyalarını yenilemek isteyenlere kadar herkesi memnun edecek çeşitlilikte.

5 Nisan BİM Aktüel Ürünler Kataloğu İncelemesi

BİM'in bu haftaki star ürünleri arasında, LG markasının 55 inç 4K Smart Nanocell TV'si öne çıkıyor. 20.999,00 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan bu televizyon, canlı renkleri ve yüksek çözünürlüğüyle göz kamaştırıyor. Aynı boyutta fakat farklı bir model olan UHD Smart TV ise 18.999,00 TL fiyatla alternatif bir seçenek olarak tüketicilere sunulmuş.

Bim'de Bonbo elektrikli bisiklet

Elektronik ürünlerin gözdesi televizyonlar dışında, BİM'de ulaşım ihtiyaçları için de şık çözümler bulunuyor. Özellikle, şehir içi ulaşımda kullanıcıların yeni favorisi haline gelen elektrikli bisikletlerden Bonobo markasının Ape Ryder modeli 59.999,00 TL gibi iddialı bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Saatte 20" Alaşım Gövde, 48V 20 Ah Çıkarılabilir Lityum İyon Pil, Ön- Arka Disk Fren, Sade Konsol ve 50+ km Sürüş Menzili gibi özelliklerle donatılmış bu bisiklet, şık tasarımı ve yüksek performansıyla ön plana çıkıyor.

Bim Bonobo Elektrikli Bisiklet Yorumlar

Bisikletin özellikleri ve yorumlar

 • Tasarım: Şık ve retro tasarıma sahip olan Bonobo elektrikli bisiklet, şehir içi kullanım için estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.
 • Gövde: 20" alaşım gövde, hem hafif hem de dayanıklı bir yapı sağlayarak sürüş konforunu arttırıyor.
 • Pil: 48V 20 Ah çıkarılabilir lityum iyon pil ile uzun mesafeler kat etmek mümkün hale geliyor.
 • Fren Sistemi: Ön ve arka disk fren sistemi sayesinde güvenli bir duruş kapasitesine sahip.
 • Konsol: Sade ve kullanıcı dostu konsolu ile sürüş bilgileri kolayca takip edilebiliyor.
 • Sürüş Menzili: Tek şarjla 50+ km sürüş menzili sunarak uzun mesafeler için ideal.
 • Motor: Güçlü elektrik motoru ile dik yokuşlar ve zorlu parkurlarda bile rahatlıkla ilerlenebiliyor.
 • Taşıma Kapasitesi: Güçlü taşıma kapasitesi ile hem sürücüyü hem de bagajı sorunsuzca taşıyabiliyor.
 • Hız Ayarı: Farklı hız ayarları ile kullanıcının tercihine göre sürüş modunu değiştirebilme özelliği.
 • Şarj Süresi: Kısa şarj süresi ile bisikletini hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsin.
 • Tekerlekler: Sağlam tekerlek yapısı ile zorlu şehir koşullarına dayanıklı.

Bim'de bu hafta başka neler var?

Aktüel ürünler arasında ev aletlerinden de bahsetmeden geçmek olmaz. Fakir markasının Halı Yıkama Makinesi 9.999,00 TL fiyat etiketiyle pratik ve derinlemesine temizlik vaat ediyor. Aynı zamanda, sağlıklı yemek pişirme yöntemleri arayanlar için Luxell markasının XXL 7.5 L Fastfryer'ı ve Blaupunkt markasının Tost Makinesi ekonomik fiyatlarla sunuluyor.

Son olarak, Fakir Noble Saç Kurutma Makinesi ve Heifer markasının Mini Blender Seti gibi kişisel bakım ve mutfak gereçleri de avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Bu haftaki BİM aktüel katalog incelemesi, yüksek teknolojiyle donatılmış eşyalardan, günlük yaşamı kolaylaştıracak pratik araçlara kadar geniş bir yelpazede sunduğu ürünlerle alışveriş listelerinin yeniden düzenlenmesine sebep olacak gibi görünüyor. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik seçenekler sunan bu katalog, Nisan ayının en çok konuşulacak alışveriş fırsatlarından biri olmaya aday.

Editör: Samet Varol