Bim'den 12 Mart tarihlerinde geçerli yeni aktüel katalog geldi. Elektronikten gıdaya onlarca üründe büyük indirim fırsatları var.

Bim 12 Mart indirimli aktüel katalog

BİM'in 12 Mart 2024 tarihli aktüel ürünler kataloğu, 12 Mart tarihleri arasında geçerli olacak ve çeşitli indirimli ürünleri içerecek. Katalogda yer alan ürünler arasında gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine, kişisel bakım ürünlerinden ev eşyalarına kadar geniş bir yelpaze bulunuyor.

Özellikle dikkat çeken ürünler arasında İçim marka yoğurtlar, Pınar marka süt ve peynir çeşitleri, Akpınar klasik inek peyniri, Pınar krema ve labne, Eker ayran, Lezita ve Banvit marka dondurulmuş piliç ürünleri, Banvit piliç salam ve sosis, Ülker ve Eti marka bisküviler ve çikolatalar, Sek marka peynir çeşitleri ve daha birçok gıda ürünü yer alıyor.

Bim12Mart

Ayrıca, BİM aktüel kataloğunda ev kullanımı için çeşitli temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri de bulunuyor. Yumoş çamaşır yumuşatıcı, Bind Activit bulaşık makinesi tableti, Fairy sıvı bulaşık deterjanı, Aks yüzey temizleyici, Hyper Hypo ultra çamaşır suyu gibi temizlik ürünleri ve Molped pedler, Uni Baby ıslak havlu, Dalin bebek şampuanı ve kolonyası gibi kişisel bakım ürünleri de indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Bim Mart Aktuel Katalog

Bim'de bu hafta neler var?

BİM'in 12 Mart 2024 tarihli aktüel ürünler kataloğu, 12 Mart tarihleri arasında geçerli olacak ve birçok farklı kategoride ürünü içerecek. Katalogda yer alan ürünler arasında gıda ürünleri, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve ev eşyaları bulunuyor.

Gıda ürünleri kategorisinde, İçim marka yoğurtlar, Pınar marka süt ve peynir çeşitleri, Akpınar klasik inek peyniri, Pınar krema ve labne, Eker ayran, Lezita, Keskinoğlu ve Banvit marka dondurulmuş piliç ürünleri, Banvit piliç salam ve sosis gibi ürünler yer alıyor. Ayrıca, Ülker ve Eti marka bisküviler, çikolatalar ve kekler de indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Temizlik malzemeleri kategorisinde, Yumoş çamaşır yumuşatıcı, Bind Activit bulaşık makinesi tableti, Fairy sıvı bulaşık deterjanı, Aks yüzey temizleyici ve Hyper Hypo ultra çamaşır suyu gibi ürünler bulunuyor.

Kişisel bakım ürünleri arasında, Molped günlük ve hijyenik pedler, Uni Baby ıslak havlu, Dalin bebek şampuanı ve kolonyası, Maybelline maskara ve ruj, Kajal kaş kalemi ve maskarası, Mara vücut losyonu, Ziaja yüz temizleme jeli ve tonik seti, Ziaja el kremi ve daha birçok ürün yer alıyor.

Ev eşyaları kategorisinde ise, çeşitli mutfak araç gereçleri, yemek takımları, bardak takımları, tencere ve tava setleri gibi ürünler indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Editör: Samet Varol