Altınordu belediyesi ekipleri 2024 yılı çalışma planındaki hedeflerine hızlı bir şekilde ilerliyor. Altınordu Belediyesi, Düz mahallede, Karacaömer’de, Karşıyaka’da, Yukarıtepe’de, Terzili’de Şahincili’de ve Kayabaşında, asfalt çalışmalarını ardı ardına tamamladı.

Kayabaşı Mahallesi 73, 74, 80, 81, 82, 83 ,84 ve 85 olmak üzere toplam 8 sokak sıcak asfalt konforuna kavuşturuldu. Öte yandan 20 ve 21 No’lu sokakların bulunduğu merkez cami çevresi de sıcak asfalt ile buluşturularak çamurdan tozdan ve görüntü kirliliğinden kurtarıldı.

Altınordu Belediye Bakanı Aşkın Tören, sahada vatandaşlardan gördükleri güler yüz, samimiyet ve yüksek teveccühün altında yatan gerçeğin aşkla, samimiyetle çalışmaları olduğunu belirtti.

Hem merkezde hem kırsalda dört koldan çalışmalarını sürdürdüklerini de söyleyen Başkan Tören, “biz bu şehrin ve bu şehrin aziz insanının hizmetkarıyız. Bilgimizi, birikimimizi, tecrübemizi, enerjimizi ve emeğimizi sonuna kadar bu şehir için harcamaya devam edeceğiz. Altınordu’muzu çok daha parlak bir gelecek beklediğini rahatlıkla ifade edebilirim.” Dedi. Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir