Bu sezon mücadele ettiği TFF 2.Lig'de Mustafa Çapanoğlu gözetiminde istikrarsız bir performans sergileyen ve kaybettiği puanlarla ligin alt tarafı ile puan makası iyice kapanan Düzce Cam Düzcespor'da teknik direktör değişikliğine gidildi. Bu sezon lig ve kupada çıktığı 17 maçta 4 galibiyet, 6 beraberlik ve 7 mağlubiyet alan Mustafa Çapanoğlu ile üst üste iki mağlubiyet alınması sonrasında yollara ayrılırken bu süreçte yeni teknik direktör listesinin ilk sırasında Bülent Demirkanlı yer aldı.

bülent demirkanlıı

Geçen sezon 3.Lig'de Yomraspor'da puanlar almasına rağmen takımı ligde tutamayan ve bu sezon üç maçta üç mağlubiyet alan Orduspor 1967 A.Ş.'de dördüncü hafta itibarıyla göreve getirilen Bülent Demirkanlı, devre arasının gelmesiyle birlikte takımdan ayrılmıştı. i. İlk maçında mağlubiyet alan Demirkanlı gözetimindeki Orduspor 1967 A.Ş. daha sonra toparlanırken Play-Off potasını zorlarken Demirkanlı ise devre arası gelince görevden ayrıldı.

Orduspor 1967 A.Ş.'nin başında ligde 11 maça çıkan ve maçlarda 4 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Bülent Demirkanlı özellikle 8.haftada oynana Bursa Yıldırımspor maçı ile birlikte takımın bireysel hatalarına çare bulamamıştı. Demirkanlı'nın Düzce Cam Düzcespor ile görüşme yapacağı ve daha sonra anlaşma konusunda karar vereceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ