Ünlü komedyen Cem Yılmaz, evinin satılığa çıkardığı yönündeki iddiaları yalanladı.

Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bugün tuhaf bir şekilde curcuna yapılan fotoğraf, drone çekimi vs ile haber yapılan “evini satıyor” haberi artık şakadan çıktı ve maksatlı bir şeye dönüştü! Çok eğleniyorsunuz belli ama bu haberin amacı tam olarak nedir acaba? Uydurma olduğu gibi evin üstünde drone ne ?!?! O kısmı enteresan…Gülmedim komik değil" ifadelerini kullandı.

cem yılmaz uçak

Yılmaz'ın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Bir hayranı, Yılmaz'ın daha önce uçak aldığı yönündeki iddiaları da tiye alarak "Cem bey uçak almadığınızı da ifade etmiştiniz ama paparazzilerden kaçamadınız" yorumunda bulundu.

Cem Yılmaz'ın Levent'te bulunan villasının 100 milyon TL değerinde olduğu iddia edilmişti. Ancak Yılmaz'ın bu iddiayı yalanlamasının ardından villanın gerçekten satılık olup olmadığı belirsizliğini koruyor.

Cem Yılmaz'ın Yeni Gösterisi 9 Dakikada Tükendi! CMXXIV Gösterisi Ne Zaman? CMXXIV Biletleri Nereden Alınır, Ne Kadar? Cem Yılmaz'ın Yeni Gösterisi 9 Dakikada Tükendi! CMXXIV Gösterisi Ne Zaman? CMXXIV Biletleri Nereden Alınır, Ne Kadar?

Editör: Atakan Öztürk