2016-2017 sezonunda transfer olduğu Eskipazarspor'da bu tarihten itibaren sadece yarım sezon Aybastıspor'a giden ve hemen geri dönen Cengizhan Şahin, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da takımın savunmasında kritik performans sergiliyor. Takımın geçen sezon final oynadığı sezonda başrol oynayan ve bu süreçte yeni sezonda takıma yapılan transferlerle birlikte yeni sezonda aynı hedef doğrultusunda ilerleyen Cengizhan Şahin, Pazar günü rahat gelen Fatsa Yaşamspor galibiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu.

eskipazars

1994 doğumlu savunma oyuncusu Cengizhan Şahin maç ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ''Rakip takımın puan durumundan bağımsız bir şekilde futbol oyunumuzu sergiledik ve 5-0 gibi net bir galibiyetle oyunu almayı başardık. Bizim açımızdan bu üç puan çok değerliydi ve değerli olan puanı aldı. Hedefimiz en ileriyi görmek ve bu hedef doğrultusunda ilerlemeyi sürdüreceğiz. Takım arkadaşlarıma ve hocalarıma güzel galibiyet için teşekkür ederim'' ifadelerini kullandı.

Kariyerinde Akyazı Gençlik Spor ve Aybastıspor formaları da giyen ancak en uzun olarak Eskipazarspor takımında yer alan Cengizhan Şahin, bu sezon takımı ile şampiyonluk sevinci yaşayarak kupa kaldırmak istiyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ