Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa ilçesi için Belediye Başkanı Adayını belirledi. İlçe Başkanı Onur Çam, Belediye Başkanı Adaylarını belirlediklerini ve bu ismin Ahmet Karaoğlanoğlu olduğunu açıkladı. Bu adaylık açıklamasıyla birlikte, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Ordu için açıkladığı aday sayısı 9'a yükseldi.

Fatsa'da Aday Belli Oldu

Adaylık hakkında bir açıklama yapan CHP Fatsa İlçe Başkanı Onur Çam: "Bugün gerçekleşen yönetim kurulu toplantımız neticesinde, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde Fatsa Belediye Başkan Adayımız olarak oy birliği ile Ahmet Karaoğlanoğlu kardeşimize karar verilmiştir. Yönetim kurulu kararımızın ilimize, ilçemize ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sevgili adayımıza başarılar diliyorum. Hep beraber başaracağız, mutlaka kazanacağız." dedi.

Karaoğlanoğlu, Onur Çam'ın adaylığının birkaç gün içerisinde Genel Merkez tarafından onaylanacağını dile getirdi.

CHP'de 9 Aday Açıklandı

Fatsa ilçesi için Belediye Başkanlığında Ahmet Karaoğlanoğlu'nun aday olmasıyla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi, Ordu için 9 aday açıklamış oldu. Seçim süreci resmen başlamışken Cumhuriyet Halk Partisi'nin Büyükşehir Belediye Başkanı adayı hala merak konusu. Cumhuriyet Halk Partisinin Ordu İli için açıkladığı 9 adayın ismi şu şekilde:

Altınordu Ulaş Tepe
Kabadüz Mustafa Okutan
Mesudiye Olgay Ünalan
Kumru Şenol Özden
Ünye Cumhur Öztürk
Ulubey Bülent Aksoy
İkizce Hasan Çalık
Aybastı Tevfik Güney

Deniz İNAL

Editör: Deniz İnal