Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yozgat mitingi sonrasında birçok seçmen heyecanlandı. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan ne dedi? Yozgat Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılın ikinci yarısında Türkiye için güzel haberlerin beklendiğini ifade etti. Erdoğan’ın bu sözleri, özellikle ekonomik iyileşme konusunda halk arasında bir beklenti yarattı.

cumhurbaskani-erdogan

İyileşme Yolunda Kararlı Adımlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sorsan 'ittifak yok' diyorlar ama neden belediye başkanı, meclis üyesi olarak devşirme adaylar gösterdiklerinin sebebini söylemiyorlar." diye konuştu.

Erdoğan, şöyle devam etti:

"Kendilerine hüsnüniyetle oy veren seçmenlerinin iradesini işporta malı gibi sürekli birilerine peşkeş çekiyorlar. 31 Mart seçimleri, Türk siyasetinin, bu kirli ve kibirli zihniyetten kurtuluşunun miladı olacak. Bunun için sandıktan çıkacak sonuç çok önemli."

Erdoğan’ın bu açıklamaları, ekonomik istikrar ve siyasi gelecek adına önemli ipuçları barındırıyor. Yozgat’taki halkın ve genel olarak Türk halkının, bu sözlerden nasıl bir umut ve beklenti içine girdiği ise önümüzdeki günlerde daha net bir şekilde ortaya çıkacak.

Avukat Feyza Altun Ne Dedi? Feyza Altun Neden Gözaltına Alındı? Avukat Feyza Altun Ne Dedi? Feyza Altun Neden Gözaltına Alındı?

Editör: Atakan Öztürk