Erdoğan Haberleri

erdoğan haberleri ve güncel erdoğan gelişmeleri, erdoğan ile ilgili tüm video, erdoğan fotoğrafları ve erdoğan haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


EKONOMİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli maaşlarının temmuz ayında enflasyona göre tekrar masaya yatırılacağını açıkladı.

GENEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yozgat mitinginde ekonomik iyileşme vaadiyle halka umut aşıladı. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingde tam olarak ne dedi?

GENEL

Yerel seçimlere son günler kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışmaları devam ediyor.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

GÜNDEM

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’daki doğal gaz açıklamalarına tepki gösterdi.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Ordu mitingine katılarak bir konuşma yaptı

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Şehir Hastanesi yolunun Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılacağını söyledi.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Ordu'da düzenlediği mitinge beklenen katılımın sağlanmadığı gözlemlendi.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon ve Samsun’da aday tanıtım toplantısına telefon ile bağlanırken, Ordu’nun aday tanıtım toplantısına katılmadı.

POLİTİKA

Demokrat Parti (DP) İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı simit hesabıyla istifaya çağırdı.

SİYASET

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel bir TV programında çıktığı canlı yayında yapılan emekli maaşı zamlarını eleştirdi.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında İstanbul'daki Dolmabahçe Çalışma Ofisinde güvenlik toplantısının gerçekleştirileceğini bildirdi.