Bahar dizisiyle adeta devleşen ünlü oyuncu Demet Evgar kadar artık eşi Levent Babataş da merak ediliyor. Evgar'ın hayranları, onun eşinin ne iş yaptığını araştırıyor.

Demet Evgar ve Levent Babataş'ın Özel Hayatı

Demet Evgar'ın özel hayatı ve eşi Levent Babataş, son zamanlarda merak konusu oldu. Ünlü oyuncu, 2016'dan beri işletmeci olarak çalışan Levent Babataş ile 17 Mart 2022 tarihinde evlendi. Çiftin, 18 Ağustos 2022'de doğan Mavi adında bir kızları var.

Demet Evgar ve Levent Babataş, toplumsal olaylara duyarlılıkları ve sosyal sorumluluk projelerine verdikleri destekle de bilinmektedir. Özellikle Demet Evgar'ın kadın hakları konusundaki çalışmaları ve Levent Babataş'ın iş dünyasındaki girişimleri, çiftin medyada sıkça yer almasını sağlamaktadır. Bu özellikleriyle hem iş hem de özel hayatlarında örnek bir çift olarak tanınmaktadırlar.

Levent Babataş Kimdir?

Erzincanlı olan Levent Babataş, İstanbul'da doğdu ve İstek Semiha Şakir Lisesi'nde eğitim aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Medya ve İletişim Sistemleri bölümünü bitirdikten sonra gıda sektöründe kariyerine devam etti. Şu anda ünlü bir markanın AVM bayiliğini yürütmektedir.

Mutlu Bir Evlilik

Demet Evgar ve Levent Babataş, kameralardan uzak, mutlu bir birliktelik sürdürüyor. Çift, hem özel hayatlarında hem de kariyerlerinde başarılı adımlar atmaya devam ediyor. 

Levent Babataş’ın kariyerindeki başarısı ve çiftin mutlu aile yaşamı, kamuoyunda sıkça konuşuluyor.

Editör: Samet Varol