Dilan Polat hapisten mi çıktı? Dilan Polat son durum ne? İşte detaylar…

Dilan Polat Hapisten Mi Çıktı?

Hem sosyal medyanın hem de tüm Türkiye’nin konuştuğu bir isim haline gelen Dilan Polat gündem olmaya devam ediyor. Eşi Engin Polat ve ailesi ile birlikte lüks ve abartılı hayatlarını sosyal medya üzerinden paylaşan Dilan Polat gündemi oldukça meşgul etmişti.

Dilan Polat Photo 1

Güzellik merkezileri de bulunan ve haklarında kara para aklama soruşturması başlatılan fenomen ve eşi Türkiye'nin önemli gündem maddeleri arasına girmişti. Lüks arabaları, yaşadıkları evleri ve saçlarına yaptırdığı para bigudileri dikkat çeken çift haklarında soruşturma açılmış ve karı koca cezaevine girmişlerdi.

Dilan Polat ile haberler gündem olmaya devam ederken cezaevindeki durumu merak ediliyor ve Dilan Polat hapisten mi çıktı soruları internette aratılıyor. Dilan Polat’ın henüz hapisten çıkmadı, hala cezaevinde olduğu belirtildi.

Dilan Polat Son Durum Ne?

Dilan Polat Photo 2

Bir süredir cezaevinde olan fenomenin cezaevinde yaptıkları merak edilirken adına yeni davaların açılması haberi gündeme düştü. İddiaya göre bir sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın kendisini tehdit ettiğini söyleyerek hapis istemiyle dava açtı. Daha önce eski arkadaşlarıyla adliyelik olan Dilan Polat, bu kez başka bir fenomen tarafından dava edildi. Dilan Polat'a 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Dilan Polat mahkeme bitti mi? Dilan Polat mahkemesi Son Dakika Dilan Polat mahkeme bitti mi? Dilan Polat mahkemesi Son Dakika