Geçtiğimiz sezonların aksine bu sezon değişimin yaşandığı Fatsa Belediyespor'da Kulüp Başkanı, teknik heyet, futbolcular ve hatta logo ile renkler değiştirilmişti. Yenilenen yüzüyle 2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de yer alan Fatsa Belediyespor'un lig öncesinde kamp programı dikkat çekmişti. Sezonu Ordu yerine Afyon'da açan ve 1.Etap kamp çalışmalarını Afyon'da yapan Fatsa Belediyespor, 2.Etap'ı da burada yaparak kampta 27 gün kalmıştı.

fatsa belediyesporrr ömürcan

3 Ağustos'ta Afyon'da topbaşı yapan ve iki etaplı bir çalışma halinde Afyon'da çalışan Fatsa Belediyespor'da devre arası kampı konusunda ise henüz çalışmalar başlamadı. Murat Parlak gözetiminde lige istikrarsız başlayan ancak daha sonra toplarlanan ve 10 maçta kaybetmeyen Fatsa Belediyespor, ligin ilk yarısını Play-Off potasında bitirmişti. Fatsa Belediyespor'da devre arasının gelmesiyle birlikte ise sürpriz bir şekilde Murat Parlak ile yollar ayrılmıştı.

fatsa belediyespor-46

Fatsa Belediyespor'da Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan ve yönetim kurulu, takımın yeni teknik direktörü konusunda adayları değerlendirmeye alırken bir hafta içerisinde resmi açıklamayı yapması bekleniyor. Teknik heyet konusunun uzaması halinde ise devre arası kampının gerçekleşme ihtimali olmayacağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ